Rus Kızıl Ordu Korosu
Haziran’da Kalpleri Fethedecek!

Coşku dolu sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede gönülleri fetheden Rus Kızıl Ordu Korosu, IEG Live organizasyonuyla Türkiye’ye geliyor. 13 Haziran 2015’te Zorlu PSM’de konser verecek topluluğun repetuvarında sürpriz Türkçe şarkılar da var!

Dünyanın en büyük ordu korosu Rus Kızıl Ordu Korosu, evrensel ezgilerle süsledikleri şarkılarını hayranlarıyla birlikte söylemek için İstanbul’a geliyor. Muazzam enerjisi, dillere destan sahne şovu, ve evrensel ezgileriyle sınırları aşan topluluk IEG Live organizasyonuyla bu kez İstanbulluların gönlünü fethedecek.

Konserde sürpriz Türkçe şarkılar da var
Dünyanın en prestijli sahnelerinde milyonlarca insan tarafından ayakta alkışlanan ekip, 13 Haziran Cumartesi akşamı saat 21.00’de, Zorlu PSM’de sahne alacak. Konserlerinde, Rus halk şarkılarından klasik eserlere, Mozart ve Verdi gibi sanatçıların opera aryalarından; “Sex Bomb” ve “Hey Jude” gibi pop klasiklerine uzanan geniş bir yelpazede şarkılar söyleyen ekibin, en sevilen şarkıları arasında “Katyuşa”, “Kalinka”, “Kernina” ve “Ave Maria” gibi eserler yer alıyor. Kalpleri ısıtan ezgilere imza atan topluluk, İstanbul sahnesinde sürpriz Türkçe şarkılar da söylemeye hazırlanıyor.

Dünya çapında 20 milyondan fazla hayran kitlesi
1939 yılında, özellikle savaş koşullarında askerlere ve halka moral vermek amacıyla gösterilerine başlayan Kızıl Ordu Korosu, Rus kültürünün ruhunu tüm dünyaya taşıyan en büyük canlı aile şovu olarak biliniyor. Devasa enerjisi ve neşe dolu sahne şovlarıyla dünya çapında 50’den fazla ülkede 20 milyondan fazla hayran kitlesi bulunan topluluk, Rusya’nın titiz sanat eğitimi almış en büyük yetenekleri arasından seçilen sanatçılarından oluşuyor. Yaklaşık 120 koro, orkestra ve bale sanatçısını bir araya getiren koro; izleyicisine sınırlar ve kültürler üstü bir eğlence deneyimi yaşatıyor. Koronun çalıştığı ünlü müzisyenler arasında David Foster, Roger Waters, Jean-Jacques Goldman ve Steve Barakatt gibi birçok popüler sanatçı ve yapımcı yer alıyor.

Dünyanın en eğlenceli ordu korosu Kızıl Ordu Korosu’nun İstanbul ve Ankara’da vereceği konserlerin biletleri Biletix’te.


Detaylı bilgi için:
Karin Şamo / Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 - 0530 762 63 75 / karin@artipr.com.tr